Biuletyn Informacji Publicznej ZSPg w Drzewicy

OVERVIEW

This domain bip.liceumdrzewica.com.pl presently has an average traffic ranking of zero (the lower the higher page views). We have audited nineteen pages within the web site bip.liceumdrzewica.com.pl and found two websites linking to bip.liceumdrzewica.com.pl.

BIP.LICEUMDRZEWICA.COM.PL RANKINGS

This domain bip.liceumdrzewica.com.pl is seeing diverging quantities of traffic all over the year.
Traffic for bip.liceumdrzewica.com.pl

Traffic ranking (by month) for bip.liceumdrzewica.com.pl

Traffic ranking by day of the week for bip.liceumdrzewica.com.pl

ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH w Drzewicy - News

Wśród najlepszych sportowców Powiatu Opoczyńskiego. W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Opocznie, dnia 22 marca 2018 roku odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień dla zawodników oraz trenerów za osiągnięcia sportowe o szczególnym znaczeniu dla Powiatu Opoczyńskiego w 2017 roku. Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych, najlepszych zawodników powiatu znalazł się. Uczeń klasy maturalnej naszej szkoły.

WHAT DOES BIP.LICEUMDRZEWICA.COM.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of bip.liceumdrzewica.com.pl Mobile Screenshot of bip.liceumdrzewica.com.pl Tablet Screenshot of bip.liceumdrzewica.com.pl

BIP.LICEUMDRZEWICA.COM.PL HOST

I found that a single page on bip.liceumdrzewica.com.pl took one thousand five hundred and one milliseconds to load. We could not find a SSL certificate, so in conclusion I consider this site not secure.
193.143.77.24

SERVER OPERATING SYSTEM

I identified that bip.liceumdrzewica.com.pl is using the Apache operating system.

Biuletyn Informacji Publicznej ZSPg w Drzewicy

CONTENT

This domain states the following, "Czynny w godzinach 700 - 1500." Our analyzers analyzed that the web site also said " Tel 048 375 60 89." The Website also stated " E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Lista kandydatów spełniających wymogi formalne. Ogłoszenie naboru - stanowisko główny księgowy." The website's header had Biuletyn Informacji Publicznej ZSPg w Drzewicy as the most important search term.

OTHER BUSINESSES

Блог директора лицея 4 Довгань Людмилы Николаевны

Изменение графика приема по личным вопросам. Набор в 1 и 10 классы завершен! Изменение графика приема по личным вопросам. 18 и 25 апреля директор лицея по личным вопросам принимать не будет. Уважаемые родители 2б класса! В связи п.

Чернігівська обласна Державна телерадіокомпанія

Інформація про результати фінансово-господарської діяльності ЧОДТРК. У Чернігові є передові ініціативи в роботі органів юстиції. Центри безоплатної правової допомоги діють у Чернігові, Ніжині й Мені з 1-го липня. Тут мають право безкоштовно отримати допомогу юристів пенсіонери, інваліди, малозабезпечені громадяни. Наскільки ефективно працюють центри правової допомоги, приїхав перевірити один з. Ще на початку року Мінрегіонбуд виділив на пот.

CSE Dacia Liceul Dacia Consiliul Scolar al Elevilor

Liceul Dacia Consiliul Scolar al Elevilor. Intalnire de lucru a CSE. Invitatul scolii la balul bobocilor. REGULAMENTUL DE ORGANIZARE Şl FUNCŢIONARE A CONSILIULUI ŞCOLAR AL ELEVILOR.

Электронный дневник - Лицей 4

Добро пожаловать на сайт электронного дневника лицея 4. Пароль, полученный у классного руководителя. Сообщить об ошибке или проблеме, а также оставить свои пожелания и предложения по работе дневника вы можете на нашем сайте. Номер лицевого счета в системе питания.

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego

Informacje o projekcie ko-Kluby Przedsiębiorczości. Wychodząc naprzeciw istniejącym potrzebom edukacyjnym w zakresie przedsiębiorczości, Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego oferuje uczniom szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa podlaskiego cykl szkoleń i warsztatów z zakresu przedsiębiorczości i ekologii.